Firmaprofil Offentlige registerdata

Aktiv

INVOLVED CONSULTING AS

Aksjeselskap i Sandefjord kommune · Byggeteknisk konsulentvirksomhet · registrert 08.10.2024

Org.nr.934 230 841

Storgata 1, 3210 SANDEFJORD

Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
SANDEFJORD
Byggsikt Risikoscore E9poeng Meget høy risiko

Regnskapsår 2025Beløp i NOK

Driftsinntekter
27,7 mill. kr
Resultat før skatt
964 000 kr
EBITDA
993 000 kr

Selskapet

Stiftet
16.09.2024
Ansatte
30
FirmarapportFinn lignende Sammenlign
Overvåk
Under utviklingFølg endringer i selskapet

Overvåking og varsler kommer senere. Ingen overvåking er aktivert og ingen varsler blir sendt.

Kort om INVOLVED CONSULTING AS

INVOLVED CONSULTING AS er et aksjeselskap med forretningsadresse i Sandefjord, stiftet 16.09.2024. Selskapet er registrert med næringskode 71.121 Byggeteknisk konsulentvirksomhet. I årsregnskapet for 2025 var driftsinntektene 27,7 mill. kr, driftsresultatet 969 000 kr og årsresultatet 666 000 kr. Magnus Brynildsen er daglig leder og styrets leder, Enhetsregisteret oppgir 30 ansatte, og største registrerte aksjonær i 2025 var INVOLVED HOLDING AS med 57,38 %.

Kilder: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Skatteetatens aksjonærregister.

Regnskap og nøkkeltall

Beløp i NOK

Driftsinntekter 2025
27,7 mill. kr
Resultat før skatt 2025
964 000 kr
EBITDA 2025
993 000 kr
Selskapsform
AS
Stiftelsesdato
16.09.2024
Egenkapitalandel 2025
8,6 %

Siste regnskap

NOK
27 654 000 kr
969 000 kr
964 000 kr
666 000 kr
8 293 000 kr
714 000 kr
993 000 kr

Utvikling i regnskapet

Mill. NOK

Driftsinntekter og Driftsresultat (EBIT) per regnskapsperiode Mill. NOK. Oppgitte nullbeløp er med; manglende beløp er ikke null. Linjer forbinder bare sammenhengende årsperioder med oppgitte beløp. Alle eksakte beløp finnes i fullt regnskap. Regnskapsår 2025 · Driftsinntekter: 27 654 000 NOKRegnskapsår 2024 · Driftsresultat (EBIT): −6 000 NOKRegnskapsår 2025 · Driftsresultat (EBIT): 969 000 NOKRegnskapsår 2025 · Driftsinntekter: 27 654 000 NOKRegnskapsår 2024 · Driftsresultat (EBIT): −6 000 NOKRegnskapsår 2025 · Driftsresultat (EBIT): 969 000 NOK
  • Driftsinntekter
  • Driftsresultat (EBIT)

Nøkkeltall

Numeriske skalaer · ikke en kredittvurdering.

Alle nøkkeltall

Likviditetsgrad 1

1,06

Likviditetsgrad 1 · numerisk viser Verdi 1,06. Lineær skala fra 0 til 3. Viseren viser verdien på denne numeriske skalaen.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Rødt, gult og grønt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

BeregningSum omløpsmidler / sum kortsiktig gjeld

Driftsmargin

3,5%

Driftsmargin · numerisk viser Verdi 3,5 %. Lineær skala fra −10 % til 20 %. Viseren viser verdien på denne numeriske skalaen.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Rødt, gult og grønt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

BeregningDriftsresultat / driftsinntekter × 100

Egenkapitalandel

8,6%

2024: 100 %

Egenkapitalandel · numerisk viser Verdi 8,6 %. Lineær skala fra −20 % til 60 %. Viseren viser verdien på denne numeriske skalaen.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Rødt, gult og grønt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

BeregningEgenkapital / eiendeler × 100

Totalrentabilitet

23,2%

Totalrentabilitet · numerisk viser Verdi 23,2 %. Lineær skala fra −10 % til 25 %. Viseren viser verdien på denne numeriske skalaen.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Rødt, gult og grønt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

Beregning(Resultat før skatt + rentekostnader) / gjennomsnittlig sum eiendeler × 100

Egenkapitalrentabilitet før skatt

261,2%

Egenkapitalrentabilitet før skatt · numerisk viser Verdi 261,2 %. Lineær skala fra −20 % til 40 %. Verdien er over maksimum. Viseren stopper ved maksimum; tekstverdien er ikke avgrenset.
Over skala · Beregning

Lineær, numerisk skala

Over skalaens maksimum (40 %). Viseren stopper ved endepunktet.

Rødt, gult og grønt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

BeregningResultat før skatt / gjennomsnittlig sum egenkapital × 100

Gjeldsgrad

10,61

2024: 0

Gjeldsgrad · numerisk viser Verdi 10,61. Lineær skala fra 0 til 12. Viseren viser verdien på denne numeriske skalaen.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Grønt, gult og rødt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller, med grønt ved de lave verdiene. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

BeregningSum gjeld / sum egenkapital

Byggsikt Risikoscore

Regnskapsgrunnlag 2025

E9

Poengsummen viser selskapets plassering i modellens sammenligningsgrunnlag. Høyere poengsum betyr lavere beregnet risiko.

Ledelse og roller

8 registrerte roller

Kilde: Brønnøysundregistrene. Rolleprofiler kan omfatte personer med samme navn og fødselsår. Oppføringer uten profilkobling vises uten lenke.

Registrerte eierposter

Kilde: Skatteetaten. Viser 4 av 16 tilgjengelige poster.

Konsern og eierskap

Utforsk strukturen

Registrerte eierposter

Dette foretaket · 934 230 841INVOLVED CONSULTING AS
Utsnitt: 4 av 16 tilgjengelige eieroppføringer. Kilde: Skatteetaten.

Adresse og kontakt

Kartet lastes når det vises.
© OpenStreetMap contributors

Dra for å flytte · +/− for zoom · Piltaster når kartet har fokus

Registrert forretningsadresse

Storgata 1, 3210 SANDEFJORD
Virksomhetens registrerte formål

Selge varer og tjenester innen byggteknisk konsulentvirksomhet - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

Beliggenhet

INVOLVED CONSULTING AS

Storgata 1, 3210 SANDEFJORD

Kartet lastes når det vises.
© OpenStreetMap contributors

Dra for å flytte · +/− for zoom · Piltaster for å flytte · Home for å sentrere · Esc for å lukke

Offisiell foretaksinformasjon

Vedtektsfestet formål
Selge varer og tjenester innen byggteknisk konsulentvirksomhet - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Juridisk navn
INVOLVED CONSULTING AS
Org nr
934 230 841
Registreringsdato
08.10.2024
Stiftelsesdato
16.09.2024
Selskapsform
Aksjeselskap
Antall ansatte
30
Daglig leder
Magnus Brynildsen
Adresse
Storgata 1, 3210 SANDEFJORD
Registrert i
  • Registrert i MVA
  • Registrert i Foretaksregisteret 08.10.2024
  • Ikke registrert i Frivillighetsregisteret
Aksjekapital
60 000 kr
Status
Registrert

Kilde: Brønnøysundregistrene.

Eiendomsinformasjon

Eiendommen ved foretakets registrerte forretningsadresse.

Adresse
Storgata 1, 3210 SANDEFJORD
Matrikkelnummer
3907-173/122
Eiendomstype
Grunneiendom
Tomteareal
862,2 m²
Antall bygninger
1
Bygningstype
Annen forretningsbygning
Antall teiger
1

Areal og bygninger gjelder eiendommen, ikke foretakets egne lokaler.

Kilde: Kartverket (CC BY 4.0) · Brønnøysundregistrene.

Offentlig støtte

SkatteFUNN · Publiserte prosjektopplysninger

Vis støtteoppføringer

1 SkatteFUNN-søknad i det tilgjengelige grunnlaget. Opplysninger om registrerte tildelinger er ikke tilgjengelige her. Oversikten dokumenterer ikke alle innsendte eller avslåtte søknader. En søknadsoppføring eller godkjenning dokumenterer ikke et utbetalt beløp.

SkatteFUNN-søknader

Kilde: Forskningsrådet · SkatteFUNN · Åpne kilden

Registrerte tildelinger er ikke tilgjengelige i dette grunnlaget.

Siste kunngjøringer

Brønnøysundregistrene · Utvalg

Se kunngjøringer
DatoKunngjøring
Endring av styre
Fullmakt erverv av egne aksjer
Styre

Flere foretak i samme næring

Samme næringskode og kommune · et utvalg fra registeret

Næring og registrert kommune er sammenligningsgrunnlaget, ikke økonomisk styrke eller en leverandøranbefaling.

Manglende informasjon er ikke det samme som null. Regnskapsår, registrerte roller og årlige eieropplysninger kan ha forskjellige oppdateringstidspunkter.

Spørsmål og svar om INVOLVED CONSULTING AS

Hva er omsetningen til INVOLVED CONSULTING AS?

Omsetningen (sum driftsinntekter) var 27,7 mill. kr i 2025.

Kilde: Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025

Hva var resultatet til INVOLVED CONSULTING AS i 2025?

Driftsresultatet var 969 000 kr og årsresultatet 666 000 kr i 2025.

Kilde: Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025

Hvem er daglig leder i INVOLVED CONSULTING AS?

Daglig leder er Magnus Brynildsen, som også er styrets leder.

Kilde: Enhetsregisteret

Hvem eier INVOLVED CONSULTING AS?

De største registrerte aksjonærene i 2025 var INVOLVED HOLDING AS (57,38 %), 6C ST AS (5 %) og HENRIK WANG OLSEN (5 %).

Kilde: Skatteetatens aksjonærregister, 2025

Hvor mange ansatte har INVOLVED CONSULTING AS?

Enhetsregisteret oppgir 30 ansatte.

Kilde: Enhetsregisteret

Hva driver INVOLVED CONSULTING AS med?

Selskapet er registrert med næringskode 71.121 Byggeteknisk konsulentvirksomhet. Oppgitt aktivitet: «Ingeniør- og prosjektledertjenester innen byggeprosjekter.»

Kilde: Enhetsregisteret

Når ble INVOLVED CONSULTING AS stiftet?

INVOLVED CONSULTING AS ble stiftet 16.09.2024 og registrert i Enhetsregisteret 08.10.2024.

Kilde: Enhetsregisteret

Hvor holder INVOLVED CONSULTING AS til?

Forretningsadressen er Storgata 1, 3210 Sandefjord.

Kilde: Enhetsregisteret