Firmaprofil Offentlige registerdata

Aktiv

BERGARD AS

Aksjeselskap i Indre Østfold kommune · Detaljhandel med tapet, gulvtepper og gulvbelegg · registrert 15.03.2024

Org.nr.933 174 840

Furulundveien 25, 1832 ASKIM

Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
INDRE ØSTFOLD
Byggsikt Risikoscore D22poeng Høy risiko

Regnskapsår 2025Beløp i NOK

Driftsinntekter
23 000 kr
Resultat før skatt
−14 000 kr
Driftsresultat (EBIT)
−14 000 kr

Selskapet

Stiftet
28.01.2024
FirmarapportFinn lignende Sammenlign
Overvåk
Under utviklingFølg endringer i selskapet

Overvåking og varsler kommer senere. Ingen overvåking er aktivert og ingen varsler blir sendt.

Kort om BERGARD AS

BERGARD AS er et aksjeselskap med forretningsadresse i Askim i Indre Østfold kommune, stiftet 28.01.2024. Selskapet er registrert med næringskode 47.530 Detaljhandel med tapet, gulvtepper og gulvbelegg. I årsregnskapet for 2025 var driftsinntektene 23 000 kr, driftsresultatet −14 000 kr og årsresultatet −14 000 kr. Styrets leder er Agne Snekute, og største registrerte aksjonær i 2025 var AGNE SNEKUTE med 100 %.

Kilder: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Skatteetatens aksjonærregister.

Regnskap og nøkkeltall

Beløp i NOK

Driftsinntekter 2025
23 000 kr
Resultat før skatt 2025
−14 000 kr
EBITDA 2025
Ikke oppgitt
Selskapsform
AS
Stiftelsesdato
28.01.2024
Egenkapitalandel 2025
−450 %

Siste regnskap

NOK
23 000 kr
−14 000 kr
−14 000 kr
−14 000 kr
2 000 kr
−9 000 kr
Ikke oppgitt

Utvikling i regnskapet

Tusen NOK

Driftsinntekter og Driftsresultat (EBIT) per regnskapsperiode Tusen NOK. Oppgitte nullbeløp er med; manglende beløp er ikke null. Linjer forbinder bare sammenhengende årsperioder med oppgitte beløp. Alle eksakte beløp finnes i fullt regnskap. Regnskapsår 2024 · Driftsinntekter: 6 000 NOKRegnskapsår 2025 · Driftsinntekter: 23 000 NOKRegnskapsår 2024 · Driftsresultat (EBIT): −20 000 NOKRegnskapsår 2025 · Driftsresultat (EBIT): −14 000 NOKRegnskapsår 2024 · Driftsinntekter: 6 000 NOKRegnskapsår 2025 · Driftsinntekter: 23 000 NOKRegnskapsår 2024 · Driftsresultat (EBIT): −20 000 NOKRegnskapsår 2025 · Driftsresultat (EBIT): −14 000 NOK
  • Driftsinntekter
  • Driftsresultat (EBIT)

Nøkkeltall

Numeriske skalaer · ikke en kredittvurdering.

Alle nøkkeltall

Likviditetsgrad 1

0,33

2024: 1,83

Likviditetsgrad 1 · numerisk viser Verdi 0,33. Lineær skala fra 0 til 3. Viseren viser verdien på denne numeriske skalaen.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Rødt, gult og grønt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

BeregningSum omløpsmidler / sum kortsiktig gjeld

Driftsmargin

Lav omsetning

Driftsmargin · numerisk viser Verdi ikke tilgjengelig (lav omsetning). Lineær skala fra −10 % til 20 %. Ingen viser er tegnet; manglende verdi er ikke null.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Omsetningen er for lav til at dette forholdstallet kan beregnes på en meningsfull måte.

BeregningDriftsresultat / driftsinntekter × 100

Egenkapitalandel

−450%

2024: 45,5 %

Egenkapitalandel · numerisk viser Verdi −450 %. Lineær skala fra −20 % til 60 %. Verdien er under minimum. Viseren stopper ved minimum; tekstverdien er ikke avgrenset.
Under skala · Beregning

Lineær, numerisk skala

Under skalaens minimum (−20 %). Viseren stopper ved endepunktet.

Rødt, gult og grønt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

BeregningEgenkapital / eiendeler × 100

Totalrentabilitet

−215,4%

Totalrentabilitet · numerisk viser Verdi −215,4 %. Lineær skala fra −10 % til 25 %. Verdien er under minimum. Viseren stopper ved minimum; tekstverdien er ikke avgrenset.
Under skala · Beregning

Lineær, numerisk skala

Under skalaens minimum (−10 %). Viseren stopper ved endepunktet.

Rødt, gult og grønt deler den viste tallskalaen i tre like intervaller. Fargene er ikke kvalitetsgrenser eller en kredittvurdering. En markering langs ytterkanten viser forrige oppgitte periode når verdien er innenfor skalaen.

Beregning(Resultat før skatt + rentekostnader) / gjennomsnittlig sum eiendeler × 100

Egenkapitalrentabilitet før skatt

Negativ egenkapital

Egenkapitalrentabilitet før skatt · numerisk viser Verdi ikke tilgjengelig (negativ egenkapital). Lineær skala fra −20 % til 40 %. Ingen viser er tegnet; manglende verdi er ikke null.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Egenkapitalen er null eller negativ. Et forholdstall med egenkapitalen som nevner gir da ikke mening.

BeregningResultat før skatt / gjennomsnittlig sum egenkapital × 100

Gjeldsgrad

Negativ egenkapital

2024: 1,2

Gjeldsgrad · numerisk viser Verdi ikke tilgjengelig (negativ egenkapital). Lineær skala fra 0 til 12. Ingen viser er tegnet; manglende verdi er ikke null.
Beregning

Lineær, numerisk skala

Egenkapitalen er null eller negativ. Et forholdstall med egenkapitalen som nevner gir da ikke mening.

BeregningSum gjeld / sum egenkapital

Byggsikt Risikoscore

Regnskapsgrunnlag 2025

D22

Poengsummen viser selskapets plassering i modellens sammenligningsgrunnlag. Høyere poengsum betyr lavere beregnet risiko.

Ledelse og roller

2 registrerte roller

Kilde: Brønnøysundregistrene. Rolleprofiler kan omfatte personer med samme navn og fødselsår. Oppføringer uten profilkobling vises uten lenke.

Registrerte eierposter

Kilde: Skatteetaten.

Konsern og eierskap

Utforsk strukturen

Registrerte eierposter

Dette foretaket · 933 174 840BERGARD AS
Kilde: Skatteetaten.

Adresse og kontakt

Kartet lastes når det vises.
© OpenStreetMap contributors

Dra for å flytte · +/− for zoom · Piltaster når kartet har fokus

Registrert forretningsadresse

Furulundveien 25, 1832 ASKIM
Virksomhetens registrerte formål

Interiør.

Beliggenhet

BERGARD AS

Furulundveien 25, 1832 ASKIM

Kartet lastes når det vises.
© OpenStreetMap contributors

Dra for å flytte · +/− for zoom · Piltaster for å flytte · Home for å sentrere · Esc for å lukke

Offisiell foretaksinformasjon

Vedtektsfestet formål
Interiør.
Juridisk navn
BERGARD AS
Org nr
933 174 840
Registreringsdato
15.03.2024
Stiftelsesdato
28.01.2024
Selskapsform
Aksjeselskap
Adresse
Furulundveien 25, 1832 ASKIM
Registrert i
  • Ikke registrert i MVA
  • Registrert i Foretaksregisteret 15.03.2024
  • Ikke registrert i Frivillighetsregisteret
Aksjekapital
30 000 kr
Status
Registrert

Kilde: Brønnøysundregistrene.

Eiendomsinformasjon

Eiendommen ved foretakets registrerte forretningsadresse.

Adresse
Furulundveien 25, 1832 ASKIM
Matrikkelnummer
3118-81/96
Eiendomstype
Grunneiendom
Tomteareal
1 685,1 m²
Antall bygninger
2
Bygningstype
Enebolig · Garasje, uthus, anneks til bolig
Antall teiger
1

Areal og bygninger gjelder eiendommen, ikke foretakets egne lokaler.

Kilde: Kartverket (CC BY 4.0) · Brønnøysundregistrene.

Siste kunngjøringer

Brønnøysundregistrene · Utvalg

Se kunngjøringer
DatoKunngjøringRegister
Godkjent årsregnskapRegnskapsregisteret
Godkjent årsregnskapRegnskapsregisteret
NyregistreringForetaksregisteret

Manglende informasjon er ikke det samme som null. Regnskapsår, registrerte roller og årlige eieropplysninger kan ha forskjellige oppdateringstidspunkter.

Spørsmål og svar om BERGARD AS

Hva er omsetningen til BERGARD AS?

Omsetningen (sum driftsinntekter) var 23 000 kr i 2025.

Kilde: Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025

Hva var resultatet til BERGARD AS i 2025?

Driftsresultatet var −14 000 kr og årsresultatet −14 000 kr i 2025.

Kilde: Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025

Hvem er styreleder i BERGARD AS?

Styrets leder er Agne Snekute.

Kilde: Enhetsregisteret

Hvem eier BERGARD AS?

Største registrerte aksjonær i 2025 var AGNE SNEKUTE med 100 % av aksjene.

Kilde: Skatteetatens aksjonærregister, 2025

Hva driver BERGARD AS med?

Selskapet er registrert med næringskode 47.530 Detaljhandel med tapet, gulvtepper og gulvbelegg. Oppgitt aktivitet: «Salg av solskjerming. Interiør design. Salg av interiørvarer. Teknisk tegning.»

Kilde: Enhetsregisteret

Når ble BERGARD AS stiftet?

BERGARD AS ble stiftet 28.01.2024 og registrert i Enhetsregisteret 15.03.2024.

Kilde: Enhetsregisteret

Hvor holder BERGARD AS til?

Forretningsadressen er Furulundveien 25, 1832 Askim, i Indre Østfold kommune.

Kilde: Enhetsregisteret

Hva er organisasjonsnummeret til BERGARD AS?

Organisasjonsnummeret er 933 174 840.

Kilde: Enhetsregisteret